Rammstein » Novinky

Novinky

14.3.2010

Rammstein v ČEZ aréně

Máme za sebou druhý koncert Rammstein z tour k albu "Liebe ist für alle da". Já osobně hodnotím za neskutečně kvalitně odvedenou show. při každé písničce jsem nechápal, co všechno byli hoši s ohněm, kulisama, dýmem, světlem a vším co měli po ruce vymyslet. Napadají mě při tom pouze přívlastky jako precizní, profesionální, vzrušující a nebál bych se použít i slovo dokonalé. Podium bylo nádherně postavené a uplně sedělo k té Ostravské atmosféře. Připadal jsem si tam jako ve staré strojařské hale plné prapodivných strojů. Slovo "industrial metal" takhle dostalo svůj význam.

Setlist:

1) Rammlied
2) B********
3) Waidmanns Heil
4) Keine Lust
5) Weißes Fleisch
6) Feuer Frei!
7) Wiener Blut
8) Frühling In Paris
9) Ich Tu Dir Weh
10) Du Riechst So Gut
11) Benzin
12) Links 2 3 4
13) Du Hast
14) Pussy
+
15) Sonne
16) Haifisch
17) Ich Will
+
18) Engel


Pár fotek a krátké zhodnocení naleznete na porátlu idnes.cz. Pokud naleznete další recenze a fotogalerie, tak se o ně, prosím, s námi podělte v knize návštev! Videí bude určitě youtube.com plné, ale žádné video ani skvěle nastříhané DVD nedokáže vystihnout atmosféru žádného koncertu.

Mé hodnocení koncertu by bylo 99%!!! Jak koncert hodnotíte vy? Vyjádřete svůj názor v knize návštěv!
Dismember

22.2.2010

Skupina Rammstein byla v Bělorusku prohlášena nepřítelem státu

Za nepřítele státu prohlásil nejvyšší běloruský orgán bdící nad morálkou ve společnosti německou rockovou kapelu Rammstein. Podle agentury DPA zdůvodnila rada pro morálku podporovaná autoritářským prezidentem Alexandrem Lukašenkem své rozhodnutí tím, že němečtí muzikanti by mohli "rozvrátit běloruské státní zřízení".

pokračovat na článek

14.1.2010

Klip k "Ich tuh dir weh"

Ich tuh dir weh
Na této adrese si můžete pustit nový klip Rammstein k písničce Ich tue dir weh.

Tady si můžete přečíst rozhovor s Christophem Schneiderem.

A aby toho nebylo málo, tak na této stránce se nachází ještě jeden. Všechny jsou samozřejmě v angličtině.

Krátká ochutnávka z rozhovoru, jenž nám napovídá o další klipové novince:

Máte v plánu udělat nějaké další klipy k albu nebo budete natolik zaneprázdněni koncertováním v následujících měsících, že se k tomu nedostanete?

Paul Landers: „Zrovna děláme na dvou dalších klipech. ‚Ich tuh dir weh‘ bylo dokončeno před vánoci a je to přímočarý klip, jenž jsme natočili na koncertech. Další klip bude k ‚Hailfish‘ a bude to klasické Rammstein video s příběhem na pozadí, ale raději bych vám neříkal více detailů a nechal vám to jako překvapení. Kapela bude brzy koncertovat v Evropě a doufáme, že se na podzim 2010 dostaneme do Severní Ameriky.“

Dále se v rozhvoru můžete dočíst o spojitosti songů "Liese" a "Roten Sand" nebo co má "Weiner Blut" společného s případem z Rakouska.
22.9.2009

Nové album

Liebe ist für alle da
Nové album se bude jmenovat Liebe ist für alle da. Potvrzený tracklist je následující:

Rammlied – 05:19
Ich tu dir weh – 05:02
Waidmanns Heil – 03:33
Haifisch – 03:45
B******** – 04:15
Frühling in Paris – 04:45
Wiener Blut – 03:53
Pussy – 04:00
Liebe ist für alle da – 03:26
Mehr – 04:09
Roter Sand – 03:59
----------------------
Celkový čas: 46:07

+ Bonus CD:

1. Führe mich – 04:34
2. Donaukinder – 05:18
3. Halt – 04:21
4. Roter Sand (Orchester Version) – 04:06
5. Liese – 03:56


Vydání se plánuje na 16. říjen 2009

Také již vyšel singl Pussy. Pussy5.5.2009

RAMMSTEIN v ČR!!!

25.11.2009 zahrají RAMMSTEIN v O2 aréně!!!

Celé tour bude vypadat takhle!


7.2.2009

Novinky

Album bylo již před Vánoci nahráno. Ještě se ale neví, kdy bude vydáno. Pokud všechno půjde tak, jak má, tak by první singl mohl být vydán před létem 2009. Na podzim 2009 by mohlo vyjít album a koncem roku 2009 by kapela vyjela na tour!

ZDE se můžete podívat na krátké video, kde uvidíte bubeníka při nahrávání nového songu.

Tady jsou fotky z "Fashion Rock Night" z Berlína, kde s eobjevili také Till, Richard a Schneider.


8.11.2008

Album už je na cestě!!!

Mesíce prázdnosti a nevědomosti co se s našimi polobohy děje jsou snad u konce. Konečně se objevilo prohlášení i na oficiálních stránkách.

Předprodukce na jejich šesté album byla dokončena! Operace "Album 6" jede plnou parou vpřed! Bubeník Christoph Schneider už minulý týden odletěl do Los Angeles do "Henson Recording Studios", aby tam spolu s producenty (Jacob Hellner, Ulf Kruckenberg a Florian Ammon) započal přípravy na nahravaní vše bubnů. Tento týden by do LA měli odjet i kytaristi Paul Landers a Richard Kruspe.

Pro nějvětší část studiové práce bylo pronajmuto studio v blízkosti LA, kde bude celá kapela od 9. listopadu 2008 několik týdnů společně pracovat.


30.8.2008

20 let od tragedie v Ramstein!

Dnes to je 20 let od tragické nehody při letecké přehlídce v Rammstein. Článek za idnes.cz si přečtete zde!


15.6.2008

Flake pronajímá veterány!

Flake & obchodní partner Asi bude nejlepší, když vám doslova přeložím tento článek ;-)

Se svou kapelou Rammstein je jeden z nejúspěšnějších muzikantů Německa a sbírá cenná ocenění. Ve svém volném čase má drahé hobby: Berlínský klávesák Flake Lorenz (41) sbírá veterány!

Má jich již více než 70 jich se svým kamarádem a obchodním partnerem Dirkem Salomonem (42). Mezi nima různé Bentleys, Jaguar Coupé, Alfa Romeo Spider!

Co dělají dva lidé s tolika auty? "PRONAJÍMAJÍ" říká Flake.

"Každý by měl mát tu možnost usednout do starého auta, ne jen zbohatlíci."

Toto léto svůj sortiment rozšířili o 15 VW-busů, tzv. "Bullis". (viz foto).

"Mám tyhle autobusy, protože mi připomínají dětství. S rodiči jsme jezdili v "Bullisech" do campu na dovolenou." říká Dirk Salomon.

"Camping shledávám celkem hloupý." říká Flake. "Ale od té doby, co jsme jeli s přítelkyni v VW busu na dovolenou k Baltskému moři, jsem těmto vozum propadl. Hippie ale přesto nejsem..."


15.6.2008

Hudební projekt s Katharinou Wagner?

Katharina Wagner
Ruzné online magazíny informovaly o možném hudebním projektu mezi Tillem Lindemannem a Katharinou Wagner, parvnučkou skladatele Richarda Wagnera(†1883). Katharina je nová ikona operního světa a také velký fanoušek kapely Rammstein!


Podle Christiana Thielemanna, šéfa Mnichovské filharmonie, plánuje Katharina Wagner operní projekt v Teutoburském lese. Žádné bližší informace zatím ale nejsou, všechno je zatím přísně utajované.

15.6.2008

Paul: Originalita na prvním místě

Paul Na jednom koncertu kapely Knorkator v Berlíně měl redaktor R-A.com možnost mluvit s Paulem o novém albu.

"Nejprve jsme chtěli nahrát album docela tvrdé, ale ono to znělo jako jakákoli jiná kapela. Neznělo to špatně, ale chtěli bychom se trochu "odlišovat". Člověk by měl poznat, že se jedná o Rammstein. A také by to němělo znít "vyumělkovaně"."

Kapela opět sbírá nové nápady, které by také měly být tvrdší. Paulem původně zmiňovaný termín vydání (konec 2008) nebude moci být dodržen. Budeme muset dál jen čekat...15.6.2008

Schluss mit Schnuffel

Na této adrese naleznete jeden vcelku veselý remix Rammstein ;-) Mimo Rammstein se tam také nacházejí remixy od Die Ärzte, Sido, Snoop Dogg, Leona Lewis a Lenny Kravitz.


1.6.2008

Fórum

Tak něco málo jsem tam už vytvořil, tak tady máte odkaz!!!

FÓRUM


Doufám, že pomocí vaši aktivity bude naše forum fungovat...stále platí "výběrové řízení" na adminy ;-)

Dismember

27.5.2008

Co se zase děje?

V těchto pro mě těžkých dobách, kdy se musím připravovat na zkoušky na vysoké škole mi zpěvák českého revivalu Rammstein a zaroveň osoba, se kterou jsem komunikoval "vypověděl smlouvu"...Zdůvodnění bylo jasné: origiálním Rammstein se nelíbí, že užívají jejich název a tak svou stránku přesouvá jinam a na své stavajici stráce rozjede asi fanouškovský web, čímž je jasné, že nebude podporovat web jiný ...

A jak si můžete povšimnouti, nacházíme se opět na mnohým možná známém serveru www.rammstein.kvalitne.cz, se kterým jsem původně začínal a udělal jsem dobře, že jsem si ponechal přistupové údaje a udržel jej na živu...

Takže naše stránka stále běží, sice na jiné adrese, ale tím se téměř nic nemění...jen si můžete změnit údaje ve svých oblíbených, pokud mě tam vůbec máte ;-)

Co bude dál?

Existence takovéto stránky záleží víceméně na dvou faktorech:

  • Existence a činnost kapely
  • Návštěvnost a interakce s fanoušky

Myslím, že sami chápete, že první bod neovliníte nijak, ale taky vám musí být jasné, že ikdyž kapela bude fungovat, ale lidé nebudou mít o informace zájem a nebudou stránky, na kterých člověk stráví hromadu času, využívat, nepovedete to ke spokojenosti.

Mohu přislíbit, že v tomhle týdnu se MOŽNÁ vytvoří naše fórum opět na bázi phpBB. Bude to pro vás, takže vás, prosím, žádám, aby se mi ozvali potenciální zájemci o moderátory. Myslím, že dané osoby sami vědí ;-)

Co říci na závěr? Kdyby se začalo kolem Rammstein něco dít, tak by nám to určitě navadilo. Kdyby vydali na podzim výborné album, tak bychom byli určitě všichni štastni a kdyste nadále navštěvovali tento web a fungovala zde jakási interakce, tak by to vedlo určite ke spokojenosti obou stran.

Těm, kteří dočetli mé myšlenky zde vyzobrazené, děkuju za jejich čas a těším se na další činnost a dění na tomto webu.

Dismember

Dismember

27.2.2008

Rozhovor s Flakem

flake Měsíc se s měsícem sešel a opět se neděje nic nového. Pouze byly zveřejněny rozhovory s Flakem. První vám tady přináším přeložený. Mája asi pracuje na dalším, tak se snad dočkáte i dalšího.

Flake - chybí mi NDR
Chcete vědět jak si žily punkové kapely v osmdesátých letech v Něměcku? tak čtěte dál! Mohu jen doporučit, sám jsem byl překvapen.

Klávesák kapely Rammstein a láska k NDR
Na WELT ONLINE vyprávěl Flake o punkových večírcích, zabraných domech i o výtkách vůči Rammstein ohledně jejich údajného nacistického zaměření.21.1.2008

Paul Landers na Rádiu Goethe

Paul Landers na Rádiu Goethe
Velmi dlouhý a zajímavý rozhovor, který pro nás opět přeložila Mája. Tak neváhejte a čtěte!!!Archív novinek


Stanco di leggere? Prova la nostra roulette oppura gioca una partita a blackjack e video poker. Tutto sul nostro casino online!
Created & designed by Dismember ©Copyright 2005-2006. All Rights Reserved.
Bez písemného souhlasu autora nesmí být zdrojový kód, ani jeho části, kopírován, upravován či jakkoli publikován.