Emigrate » Info

Emigrate

EMIGRATE

Emigrate - Životní sen

Kapela Emigrate je sólový projekt kytaristy Rammstein Richarda Kruspeho, jenž si plní svůj dlouholetý sen a zakládá tak svou kapelu, ve které zpívá a skládá své písně. Svůj projekt si financuje ze své kapsy, ale podle jeho slov mu nejde o peníze.


Nápad už byl dříve

Už před několika lety zmínil Richard v rozhovoru, že s několika přáteli pracuje na vedlejším projektu. Debutové album, které vyjde 21. října 2007 a nese jméno Emigrate.

Podobnost s Rammstein?

Podle zvuku již zveřejněných ukázek a songu můžeme usoudit, že Emigrate nepřináší žádné překvapení! Muzika bude navazovat na industriální styl Rammstein. Lehce rozpoznatelný je typický Richarův kytarový styl, melodie jsou jednoduchší, zatímco tempo je mnohem vyšší. Richard sám je zodpovědný za zpěv, který je však upraven moderní počítačovou technikou. Konečný názor si ale uděláme až po poslechu celého alba...

Proč jméno Emigrate?

Podle rozhovoru proc Motormusic.de bylo jméno EMIGRATE zvoleno z následujícího důvodu: "V přístavech New Yorku je jistě mnoho generací přistěhovalců, kteří svou původní vlast opustili a šli hledat štěstí do tohoto města. EMIGRATE znamená pro mě jak fyzické tak i duševní odstěhování.

Na www.emigrate.eu si můžete po registraci stáhnout song "My World"!

Created & designed by Dismember ©Copyright 2005-2006. All Rights Reserved.
Bez písemného souhlasu autora nesmí být zdrojový kód, ani jeho části, kopírován, upravován či jakkoli publikován.