O Webu

Autorem tohoto webu je 20-ti letý student II. ročníku Univerzity Obrany! Jak někeří tušíte, vystupuje zde pod nickem DISMEMBER.

e-mail: dismember@post.cz
ICQ: 318 933 639
Skype: honeli

Tento web o Rammstein vznik někdy na začátku roku 2005. Původně to byla seminární práce v druhém pololetí II. ročníku. Z počátku byla stránka obsahově téměř prázdná, ale postupem času se informace doplnily.

Stránku jsem se snažil stvořil sám. Vždy, když jsem si nevěděl rady s tvorbou tránky, jsem požádal kamarády či profesory, kteří ochotně pomohli :) Jsem přece jen amatér že...
Vélké poděkování patří panu profesoru Zbyňku Chuchmovi, který mi velice pomohl při tvorbě momentálně fungujícího designu. Dále bych měl ještě zmínit spolužáka Laddina a !!!Alerta!!!, který mě trochu zaučil do PHP :)

Na mé stránce se snažím zachovávat také překlady rozhovorů v sekci Z Tisku. Zprvu jsem se snažil překládat sám, ale fakt jsem nestíhal. Velkou zachranou byli pro mě Mája a Jarda (v GB někdy pod nickem "Mann gegen Mann"), kteří mají velkou zásluhu nad překlady. Tímto vám děkuji :)
Pokud by se našli i další ochotníci, tak nebudu protestovat a klidně se mi můžete ozvat na e-mail: mail či ICQ.

V sekci videoklipy naleznete u některých klipů také odkaz na stáhnutí daného klipu. Není u všech a proto vás žádám, jestli někdo naleznete odkaz na nějaký klip budu rád, když mi dáte vědět, abych ho tam mohl přidat.

Co se týče hudby, kterou poslouchám, tak je to hodně rozmanité. Týká se to zejména metalu. Kromě Rammstein nebo OOMPH!, kteří si jsou žánrově velmi podobní se mi líbí kapely, které hrají power/speed metalov (Edguy, Hammerfall, Stratovarius), klasický heavy metal (Metallica) či trash metal (In Flames, Soilwork). Pokud chcete vidět co konkrétně poslouchám, tak se příjdtě podívat na last.fm na můj profil Doufám, že se nenajdou takoví, co budou řešit zařazení kapel do jednotlivých žánrů.Účinný blackjack systém a historie caribbean stud pokeru jsou tu pro vás. Caribbean stud poker zadarmo a kasino automaty se zároveň dají hrát pouze v našem kasinu.
Created & designed by Dismember ©Copyright 2005-2006. All Rights Reserved.
Bez písemného souhlasu autora nesmí být zdrojový kód, ani jeho části, kopírován, upravován či jakkoli publikován.